Hakkımızda

Hakkımızda

Batıkent Uyducu, batıkent uydu servisi, televizyon servisi, güvenlik kamera sistemleri, bilgisayar sistemleri konusunda, kurulum, tamir, bakım hizmetlerinde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz.

metroser Elektronik, uzun yıllar tecrübelerle kazanılmış olan bilgi ve birikimlerini, batıkent uydu servisi ve kendi uzmanlık alanlarında kazanmış olduğu potansiyeli sizlere sunmak arzusuyla. kaliteyi prensip kabul ederek, öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

Şirketimiz batıkent uydu sistemleri müşterilerine her açıdan çözüm oluşturabilecek kaliteli hizmeti vermek amacıyla 2006 yılında Batıkent Metrocenter AVM de kurulmuştur.

Kurulduğumuz 2006 yılından beri amaçlarımıza ulaşmak kaliteli ve müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere katettiğimiz yol önümüzdeki yıllarda batıkent uydu servisi, uydu kurulum, çanak anten ayarı, merkezi anten sistemleri, merkezi uydu sistemi konularında hizmet verecektir. Şirketimiz uydu sistemleri, televizyon tamiri, bilgisayar sektöründe başarılı bir performans sergilemeye devam edecektir.

Uydu Anten Sistemleri

Batıkent Uydu
Batıkent Uydu

Batıkent Uydu Servisi, uydu anten kurulumu, çanak ayarı, uydu arıza, uydu ayar, merkezi uydu sistemleri, bireysel uydu sistemleri, ankastre uydu sistemleri konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezi anten kurulumu, arıza bakım hizmetlerini etkin ve eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Keşif ve montaj işleri yapıyoruz. Ankara’nın Batıkent ve Ostim bölgesine hizmet veriyoruz. 10 Yıllık tecrübeli ekibimizle uydu sorunlarınızı çabucak çözüyoruz. Uydu alıcı, çanak anten, LNB çeşitleri vs. uydu malzemelerini servisimizde satıyoruz.

Batıkent Uydu Servisi, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

 Televizyon Tamiri

Televizyon Tamiri
Televizyon Tamiri

Batıkent Televizyon Tamiri ekibimizle her marka ve model televizyonlarınızı tamir ediyoruz. Evinizde bulunan her türlü antika arızalı elektronik cihazlarınızı özenle ve hızlı tamir ediyoruz. Batıkent tv tamiri, güvencesi ile orijinal yedek parça, ekonomik fiyat, periyodik bakım, bir yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Haftanın 7 günü saat 09:00 – 20:00 saatleri arasında 0312 354 97 67 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Batıkent lcd tv tamiri, geç saatlerde alınan ihbarlara ertesi gün, istenilen zaman diliminde cevap verilmektedir. Pazar günü çağrı merkezimiz ihbarları alarak, ertesi gün veya müşterinin istediği gün tamir hizmetinde bulunmaktadır.

Yapılan hizmet sonrasında memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumla karşılaştığınızda hemen 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizi aramanız, o sorunun bir daha oluşmaması için çok ama çok önemli. Yapılacak geri dönüşler bizlerin hizmet kalitesini yükselterek sizlere daha iyi hizmet sunmamıza olanak sağlayacaktır.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri

Ip kamera sistemleri, diafon sistemleri ankara, en iyi alarm sistemi, momentum, speed dome kamera, güvenlik kamerası ankara, multitek görüntülü diafon, mas görüntülü diafon uydu sistemleri ankara, erte diafon, ev kamera sistemleri ankara, toptan kamera, simge diafon, ucuz güvenlik kamera, pyronix. Dsc alarm sistemleri, crow alarm sistemleri, nuuo, paradox alarm sistemleri, pinetron kamera, ankarada kamera sistemleri, kablosuz kamera fiyatları, commax diafon, bosch alarm. Samsung güvenlik kamera fiyatları, Bina merkezi uydu sistemleri, Tepe alarm sistemleri, Kamera Sistemleri.

Zavio, Bebek kamera sistemleri, ev alarm sistemleri ankara, en uygun güvenlik kamera sistemleri, ankara merkezi uydu, surveon, bakıcı kamera sistemleri, apartman kamera sistemleri fiyatları ankara. Öncü güvenlik sistemleri, En iyi güvenlik kamera sistemleri.

Batıkent Bilgisayar Servisi, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

Bilgisayar Teknik Servisi

metroser Elektronik olarak Batıkent’te bilgisayar, laptop teknik servis hizmeti veriyoruz. Batıkent bilgisayar tamiri , batıkent laptop tamiri konusunda aldığımız memnuniyet ve başarılar neticesinde şirketimiz her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Batıkent Bilgisayar Servisi, siz değerli müşterilerimize, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için, 0312 354 97 67 nolu çağrı merkezimizin ucunda olacaktır.

Call Now ButtonHemen Arayın